Promocja biznesu w social media

Kampanie Social Media

Utrzymuj relacje z klientami dzięki skutecznemu prowadzeniu fanpage w Social Media (Facebook, itd)

 

Skuteczna strategia marketingowa w social media może pomóc Ci rozwijać Twoją firmę, utrzymywać kontakt ze społecznością i budować relacje z klientami.

Nasi eksperci z zakresu mediów społecznościowych pomogą Ci ustalić cele biznesowe, zidentyfikować docelowych odbiorców, tworzyć ciekawe i angażujące treści, a także zintegrować swoje media społecznościowe ze wszystkimi innymi aspektami obecności online.

Będziemy dostosowywać strategie marketingu społecznościowego, opracowane specjalnie dla Twojej marki i odbiorców. Otrzymasz w pełni obsługiwane i zarządzane programy społecznościowe, planowanie treści (i generowane), dystrybucję blogerów i dystrybucję wideo wśród innych usług, które mają na celu przyciągnięcie nowych klientów i zwiększenie rentowności.

Nasze działania w serwisach społecznościowych dają możliwość publikacji informacji zwiększających świadomość marki, produktu lub usługi. Wyniki reklamy społecznościowej są odzwierciedlane w liczbie udostępnień, komentarzy, reakcji i wyświetleń. Social Media Marketing zachęca do tworzenia przez użytkowników treści w najpopularniejszych platformach social media, takich jak Facebook, Google+, Twitter, Pinterest i LinkedIn.

Zwiększenie ruchu

Facebook, Twitter czy Pinterest może zwiększyć ruch na Twojej stronie w krótkim czasie. Nasi eksperci pomogą Ci określić najbardziej odpowiedni rodzaj zawartości i platformę dla Twojej marki.

Zarządzanie fanpage

Nasz zespół specjalistów ds. Mediów społecznościowych może zarządzać Twoimi kontami w Twoim imieniu i angażować się w kontakt z odbiorcami.

Znajomość marki

Tworzymy profile mediów społecznościowych o wysokiej jakości treści i estetyki, które odzwierciedlają Twoją markę i odbiorców, angażując użytkowików do interakcji, co buduje świadomość o marce.

Wyślij zapytanie odnośnie oferty

Przewiń do góry