Adwords

Kampanie Adwords

Tworzymy nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe, ze szczególnym naciskiem na ich responsywność i użyteczność

 

Kampanie Adwords – Pay Per Click

Pay Per Click ma natychmiastowy wpływ na pozycję strony i umożliwia marce znacznie większy zasięg w wyniku ekspozycji na stronie głównej wyszukiwarki Google. Strona pojawia się jako jedna z kilku pierwszych wyników sponsorowanych,a jej pozycja jest zależna od stawki za kliknięcie i jakości przeprowadzonej kampanii, której optymalizacją zajmuje się właśnie nasza firma.

Nasze strategie kampanii mają na celu zaspokojenie potrzeb naszych klientów i ich sytuacji rynkowej. Dostarczamy aktualne usługi Pay Per Click obejmujące: reklamy płatne z płatnościami, reklama wideo, reklamy displayowe, remarketing PPC i reklama społeczna.

Dostarczamy rezultaty pomagające naszym klientom osiągnąć cele biznesowe. Zarządzamy kontami naszych klientów na bieżąco i monitorujemy ceny ofertowe i budżety, aby zapewnić maksymalizację ROI.

Nasze wybitne wyniki wynikają z kompleksowego i dopasowanego podejścia, które zawiera szczegółowy opis działalności firmy i jej aspiracji dla reklamy Pay Per Click, a także przegląd opcji oferujących listę priorytetowych działań.

Wyślij zapytanie odnośnie oferty

Przewiń do góry