Projektowanie stron

Tworzenie funkcjonalnych stron www

Większość agencji reklamowych tworzy strony www, które mają być estetycznie wykonane, „cieszące oko”, sprawiające, że klient jest zadowolony. My patrzymy na projektowanie stron inaczej. Strona www ma zarabiać, przyciągać klienta, ma być łatwa w nawigacji, utrzymaniu. Użytkownik po wejściu na stronę ma szybko znaleźć potrzebne informacje i gdy jest zadowlony z nich, dokonać zakupu bądź też skontaktować się z właścicielem firmy wysyłając zapytanie o ofertę.

Nasze wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron nauczyło nas jednej rzeczy – nawet najpiękniej wykonana strona nie będzie widoczna w Google, klient więc nigdy nie znajdzie informacji, jeśli strona nie będzie stworzona zgodnie z wytycznymi Google, nie będzie spełnianiała najnowszych wymogów, czy będzie po prostu „nieprzyjazna dla użytkownika”.

Zanim podpiszemy umowę o tworzenie strony, analizujemy rynek. Czy klient oferujący niszowy produkt na rynku lokalnym potrzebuje rozbudowany serwis z płatnościami online czy wystarczy mu prosta wizytówka? Zadajemy konkretne pytania, sprawdzamy potencjalne frazy mogące generować ruch, określamy przeciętnego odbiorcę strony, analizujemy dotychczasowych klientów, wybieramy technologię, doradzamy na podstawie zdobytych informacji, co powinna zawierać strona. Dopiero w kolejnym kroku zaczynamy dyskutować o oprawie graficznej, design strony www.

Wielokrotnie spotykamy się z klientami posiadającymi strony, które się wczytują bardzo wolno, nie posiadają wymaganych prawnie informacji, nie mają działu kontakt, czy wersji mobilnej strony. My staramy się zadbać o klienta od A do Z. Nie zostawiamy go z półproduktem, staramy się by strona zarabiała.

Strony lokalne – Inowrocław

Skupiamy się na rynku lokalnym, zapewniając wsparcie dla firm z Inowrocławia i okolic. Rozumiemy potrzeby małych przedsiębiorców i staramy się rozwinąć ich biznesy, dzięki dobrze wykonanych i wypromowanych stronach internetowych. Nasze biuro mieści się pod adresem Chrobrego 70, Inowrocław. Oczywiście nie wyklucza to współpracy z klientami spoza Inowrocławia, tworzymy też serwisy o zasięgu ogólnopolskim dla klientów z całego kraju.

Utrzymywanie i aktualizacje istniejących stron

Oferujemy również utrzymywanie istniejących stron www, przeprowadzanie aktualizacji, poprawianie błędów na stronach, instalowanie certyfikatów SSL, tworzenie wersji mobilnej do nieresponsywnych stron bądź przerabianie ich na wersje responsywne.

Wyślij zapytanie odnośnie oferty

Call Now ButtonZadzwoń