Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron Inowrocław

Naszym zadaniem jest zwiększenie widoczności Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google, a co za tym idzie, zwiększenie sprzedaży Twoich produktów czy usług. Skupiamy się na lokalnych firmach z Inowrocławia i okolic.

732 003 082

Oferta

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych SEO, czyli pozycjonowanie umożliwia podniesienie pozycji strony w rankingu wyszukiwanych haseł, co prowadzi do znacznego wzrostu sprzedaży, rentowności i efektywności kosztowej naszych klientów. Nasze podstawowe usługi optymalizacji pod kątem wyszukiwarek to: wyszukiwanie organiczne, on-page SEO, budowanie linków oraz comiesięczny raport z działalności.

Pozycjonowanie Inowrocław

Specjalizujemy się w promocji firm lokalnych. Najwięcej zleceń mamy oczywiście z Inowrocławia i ościennych miast, niemniej nie ma większego znaczenia skąd dana firma pochodzi, promuje się ja na jej rynku rodzimym.Dzięki skutecznym działaniom marketingowym, wzrasta świadomość marki na rynku lokalnym, jej widoczność w sieci, a co za tym idzie - więcej zleceń.

Optymalizacja stron

Optymalizacja strony poprzedzona jest szczegółowym audytem, z którego wynika co musi być poprawione na stronie by jak najbardziej zwiększyć jej szansę na pojawienie się czy zwiększenie pozycji w wynikach wyszukiwania. oferujemy nie tylko wskazówki co należy zrobić, ale również wdrożenie zmian. W przypadku zamówienia u nas usługi pozycjonowania strony, audyt i optymalizacja to zawsze pierwszy krok.

Długi ogon - pozycjonowanie
Pozycjonowanie long tail (dług ogon)

Pozycjonowanie long tail polega na pozycjonowaniu wielu zbliżonych słów kluczowych dokładnie opisujących działalność czy ofertę firmy. Coraz częściej internauci nie wpisują po prostu frazy z miastem szukając danej usługi ale całe zdania opisujące co chcieliby znaleźć. Osoby, które wpisują tego typu frazy często dokładnie wiedzą co chcą, a wejście na stronę kończy się zakupem usługi czy produktu. Dzięki setkom takim fraz, znacznie zwiększamy ruch na stronie oraz CTR (współczynnik klikalności)

Czy pozycjonowanie jest dla Ciebie?

wpływ pozycjonowania na ruch na stronie

Ruch na Twojej stronie…

bez pozycjonowania…

Co to jest pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron, czyli Search Engine Optimization Search Engine Optimization ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu twojej witryny internetowej. Nasze strategie SEO zapewnią Ci wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Dostarczamy pełny raport rankingu wybranych wspólnie z klientem słów kluczowych. Nasz zespół skupia się nie tylko na pozycji strony w wyszukiwarce, ale również na zwiększeniu ruchu na stronie i sprzedaży produktów i usług klienta.Oferujemy naszym klientom wysoką jakość i kilka pakietów usług. Niezależnie od wybranego pakietu robimy wszystko co w naszej mocy, aby strona była jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Mimo, iż nikt na świecie nie jest w stanie zagwarantować pozycji w top10, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej na szkoleniach, udaje nam się z sukcesem podnosić ranking stron klientów. Proszę pamiętać, że działania SEO, w przeciwieństwie do oferowanych przez nas kampanii Adwords, wymagają czasu by zobaczyć pierwsze efekty.Nasi eksperci są szkoleni w zakresie najnowszych wytycznych ze wszystkich głównych wyszukiwarek takich jak Google, Bing, Yandex i Yahoo.

Na czym polega pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie to proces promocji strony w Internecie, składający się z działań onsite (optymalizacja) oraz offsite (zdobywanie linków), który ma na celu podniesienie pozycji strony w wynikach wyszukiwania w Google. Zwiększa to znacznie widoczność, ruch na stronie, a także liczbę zapytań o Twoje usługi (co przekłada się na większą sprzedaż). Dotyczy to nie tylko Inowrocławia, usługi mogą być oferowane na całą Polskę.

Czy pozycjonowanie jest dla Ciebie

Właśnie stworzyłeś stronę i zastanawiasz się czy jest sens inwestować dalej. Rozmyślasz, czy usługa pozycjonowania jest dla Ciebie, czy przyda się i czy warto wydawać na nią pieniądze? Oferujesz swoje usługi na terenie Inowrocławia, a jednak nikt nie odwiedza strony. Zastanawiasz się dlaczego? Jeśli masz jakiekolwiek obawy czy pytania - zadzwoń do nas. Jesteśmy po to, by rozwiać wszelakie wątpliwości i upewnić się, że Twoja firma skorzysta na pozycjonowaniu stron.

Jak wygląda proces pozycjonowania strony?

Odpowiedni wybór słów kluczowych

Jednym z najważniejszych elementów SEO jest odpowiednie wybranie słów kluczowych. Dzięki współpracy z klientem, który zna swoją branżę od podszewki, wybieramy słowa, które mogą mieć najwyższy współczynnik konwersji, ustalamy pakiet, a nasz zespół ustala najlepszą strategię dla wszystkich działań związanych z budowaniem linków w celu zwiększenia rankingu w wyszukiwarkach i ruchu organicznego.

Optymalizacja strony

Dopasowanie strony do wytycznych Google, poprawienie jej jakości, odpowiednie poukładanie i poprawienie treści, wskazanie botom wyszukiwarki najważniejszych elementów strony .

Marketing oparty na treści

Dostosowujemy strategię marketingową na zamówienie dla każdego klienta. Nasi doświadczeni copywriterzy wiedzą dokładnie, w jaki sposób sprawić by słowa zaczęły sprzedawać.

Content marketing to marketing oparty na tworzeniu wartościowych treści. Pomaga buduwać społeczność, inspiruje do zaangażowania i zwiększa ranking dzięki tworzeniu i udostępnianiu wysokiej jakości informacji istotnych dla użytkowników, dążąc do osiągnięcia celów biznesowych. Pomaga wpływać na zachowanie konsumentów, a jego celem jest zwiększenie sprzedaży i zwiększenie interakcji między marką a klientem.

Marketing treściowy to skuteczny sposób zachęcania do konwersji, a jego głównym celem jest budowanie strategii treści, która zaspokaja potrzeby Twoich docelowych odbiorców. Pomaga wyróżnić się z konkurencji, oferuje istotne informacje klientom i jest często publikowany i cytowany w social mediach. Content marketing ma na celu poprawienie profilu marki i reputacji online.

Link building

Zdobywanie wartościowych linków do strony to wciąż nieodzowany element każdej strategegii marketingu internetowego.

Raporty z działalności

Każdego miesiąca dostarczamy szczegółowy dzienny raport pozycji poszczególnych słów kluczowych. Raporty są wysyłane automatycznie na wskazany przez klienta email. Dodatkowo klient otrzymuje dostęp do panelu, gdzie sam codziennie może monitorować postępy.

Pozycjonowanie na rynkach lokalnych

Czasy szukania wykonawców po banerach rozwieszanych na płotach minęły bezpowrotnie. Obecnie każda osoba posiada telefon i jeśli potrzebuje porady czy usługi fachowca, wpisuje to w wyszukiwarkę. Dzięki lokalnemu pozycjonowaniu, twoja firma pojawi się w wynikach wyszukiwania, a klient znajdzie to co szukał.
Samo stworzenie strony to tylko pierwszy krok. Bez usługi pozycjonowania, prawdopodobnie nie pojawi się ona nigdy w wynikach wyszukiwania. Stać Cię na to by tracić potencjalnych klientów?
analytics
Dariusz
Specjalista SEO

Lokalne SEO, czyli pozycjonowanie strony szczególnie dla klientów z najbliższego otoczenia, to jedno z podstawowych działań marketingowych. Dzięki niemu trafisz na listę lokalnych firm, czyli otrzymasz skierowany do siebie ruch geograficzny. Jeśli posiadasz firmę działającą na rynku lokalnych i chcesz ją stosunkowo tanio rozreklamować, lokalne SEO to oferta dla Ciebie.

Nasza agencja oferuje pozycjonowanie dostosowane specjalnie do Twojej lokalizacji, stara się aby strona była odpowiednio zoptymalizowana pod dany rynek, a linki przychodzące tematyczne. Wykorzystujemy strategie marketingowe, które pozwalają budować silniejszą bazę klientów, która pozwala firmie rozwijać się organicznie.

Dokładamy wszelakich starań, aby osiągnąć lepsze rankingi w lokalnych wynikach wyszukiwania, regularnie sprawdzając źródło ruchu i stale aktualizując informacje o dokładności. Tworzymy profile na popularnych platformach internetowych i społecznościowych, a także dostarczamy przydatnych informacji skierowanych do lokalnych odbiorców.

Lokalne SEO – Search Engine Optimization, czyli po prostu pozycjonowanie lokalne nie dotyczy tylko miasta Inowrocława  – jest zależne od tego, w jakim mieście przedsiębiorca prowadzi swój biznes.  

Typowe frazy lokalne składają się z oferowanej usługi plus miasto, np.:

pozycjonowanie stron Inowrocław

Dbamy również o to, by strona klienta pojawiła się jak najwyżej w Google Maps.

Kontakt
Adres:

Chrobrego 70, Inowrocław

Telefon:

732 003 082

Email:
Przewiń do góry