Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych

SEO, czyli pozycjonowanie umożliwia podniesienie pozycji strony w rankingu wyszukiwanych haseł, co prowadzi do znacznego wzrostu sprzedaży, rentowności i efektywności kosztowej naszych klientów. Nasze podstawowe usługi optymalizacji pod kątem wyszukiwarek to: wyszukiwanie organiczne, on-page SEO, budowanie linków oraz comiesięczny raport z działalności.

Pozycjonowanie stron, czyli Search Engine Optimization

Search Engine Optimization ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu twojej witryny internetowej. Nasze strategie SEO zapewnią Ci wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Dostarczamy pełny raport rankingu wybranych wspólnie z klientem słów kluczowych. Nasz zespół skupia się nie tylko na pozycji strony w wyszukiwarce, ale również na zwiększeniu ruchu na stronie i sprzedaży produktów i usług klienta.

Oferujemy naszym klientom wysoką jakość i kilka pakiet usług. Niezależnie od wybranego pakietu robimy wszystko co w naszej mocy, aby strona była jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Mimo, iż nikt na świecie nie jest w stanie zagwarantować pozycji w top10, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej na szkoleniach, udaje nam się z sukcesem podnosić ranking stron klientów. Proszę pamiętać, że działania SEO, w przeciwieństwie do oferowanych przez nas kampanii Adwords, wymagają czasu by zobaczyć pierwsze efekty.

Nasi eksperci są szkoleni w zakresie najnowszych wytycznych ze wszystkich głównych wyszukiwarek takich jak Google, Bing, Yandex i Yahoo.

Odpowiedni wybór słów kluczowych

Jednym z najważniejszych elementów SEO jest odpowiednie wybranie słów kluczowych. Dzięki współpracy z klientem, który zna swoją branżę od podszewki, wybieramy słowa, które mogą mieć najwyższy współczynnik konwersji, ustalamy pakiet, a nasz zespół ustala najlepszą strategię dla wszystkich działań związanych z budowaniem linków w celu zwiększenia rankingu w wyszukiwarkach i ruchu organicznego.

Marketing oparty na treści

Dostosowujemy strategię marketingową na zamówienie dla każdego klienta. Nasi doświadczeni copywriterzy wiedzą dokładnie, w jaki sposób sprawić by słowa zaczęły sprzedawać.

Content marketing to marketing oparty na tworzeniu wartościowych treści. Pomaga buduwać społeczność, inspiruje do zaangażowania i zwiększa ranking dzięki tworzeniu i udostępnianiu wysokiej jakości informacji istotnych dla użytkowników, dążąc do osiągnięcia celów biznesowych. Pomaga wpływać na zachowanie konsumentów, a jego celem jest zwiększenie sprzedaży i zwiększenie interakcji między marką a klientem.

Marketing treściowy to skuteczny sposób zachęcania do konwersji, a jego głównym celem jest budowanie strategii treści, która zaspokaja potrzeby Twoich docelowych odbiorców. Pomaga wyróżnić się z konkurencji, oferuje istotne informacje klientom i jest często publikowany i cytowany w social mediach. Content marketing ma na celu poprawienie profilu marki i reputacji online.

Raporty z działalności

Każdego miesiąca dostarczamy szczegółowy dzienny raport pozycji poszczególnych słów kluczowych. Raporty są wysyłane automatycznie na wskazany przez klienta email. Dodatkowo klient otrzymuje dostęp do panelu, gdzie sam codziennie może monitorować postępy.Wyślij zapytanie odnośnie oferty

Call Now ButtonZadzwoń